Vidět, a vidět to, co ostatní nevidí.

Hlavně jim to nespolkněte i s navijákem, lidi!

pátek 14. červen 2013 08:00

Jestli si myslíte, že celá zatýkací monstrakce, při které putují za katr poslanci, náměstci, vedoucí kanceláří, poradci, lobbisté, kmotři a další nejrůznější bytosti nevalného mravního kreditu, v drtivě většině EX (jak jinak, že), je výsledkem nezávislé reakce Policie ČR, jste mimo mísu!

Policie v Čechách, na Moravě a ve Slezsku a ani nikde jinde na světě, není nezávislá! Je to tak lákavý a efektivní nástroj moci, že byl, je a vždy bude ovládán úzkou skupinou bytostí vskutku nemravných a velice bezcitných. Přímo učebnicovým příkladem takto "nezávislé" policie, budiž vám ta turecká! Pomáhat a chránit? Mlátit a zabíjet! To, co vidíte v úžasných on-line reportážích (taková nová móda, která přišla do politických a ostatních zpráv ze sportovních kolbišť), je s největší pravděpodobností boj znepřátelených mocenských skupin o pozice před nadcházejícími volbami. Také to může být velká kamufláž, která má za účel přinést jedné z mocenských skupin vysoce kladné hodnocení před nastávajícími volbami. Další možností je, že to celé je krycí manévr jedné z mocenských skupin, jenž má "odklonit" pozornost senzacechtivé veřejnosti jinam. Od čeho, pane Kalousku? Pro tuto chvíli máme k dispozici ještě málo střípků do mozaiky. Buďme však ve střehu! Momentálně je mi však na blití, když čtu prohlášení velebící odvahu policie, výkřiky o tom, jak to je úžasný signál obratu v české zkorumpované politice, kecy o důkazech fungujících demokratických principů v zemi české.

Blbost! Nevěřte jim! Buďte ve střehu! Buďte bdělí!

Pamatujte, že tento politický a společenský mravní hnis plný lží, přetvářky a veškerého myslitelného lidského hnusu, má jen jediné řešení ...svržení, zatčení a potrestání všech mocenských skupin bez výjimky.

Mír s vámi.

Petr Krútek

Petr Krútek

Petr Krútek

...o tom, jak vidět celý SVĚT v jednom zrníčku písku, celé NEBE rozkvetlé v jednom květu, jak udržet celé NEKONEČNO v dlani své ruky a celou VĚČNOST v jedné hodině.

Smějete se mi, že jsem jiný? To já se směji Vám, že jste všichni stejní.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora