Vidět, a vidět to, co ostatní nevidí.

Děláte si p...l?

středa 18. leden 2012 08:00

...tohle je odporná manipulace a nechutné hraní na city, citlivým, nevědomým lidským bytostem...

Promiňte mi, prosím, náznak lehké vulgarity v názvu článku, ale tahle omezenost mě vážně rozčílila a neměl jsem daleko k použití vulgarit podstatně vyšší váhové kategorie.

Co se stalo? Včera večer jsem po zapnutí počítače spatřil na serveru novinky.cz nadpis článku, který zněl "Neznámý zvuk vycházející ze země děsí lidi po celém světě".

Děsí? Kristovanoho, vždyť je to nádhera. Matka Země zpívá! Nebo jste snad čekali, že to bude znít jako Má vlast od pana Smetany?

Chápu, že autor, pan Jakub Herzán, má od svého "penězodárce" za úkol zajistit co nejvyšší návštěvnost webu a k tomu je nejlepší na lidi udělat pěkně "bububu" a čím více bubovaté, tím lépe. Jenže tohle je odporná manipulace a nechutné hraní na city, citlivým, nevědomým lidským bytostem.

Poslechněte si např. sestřih těchto zvuků z celé planety na youtube nebo překrásné zpívání Matky vycházející z jeskyní v Tibetu zde.

Přemýšlel jsem, jak nejlépe vyjádřit své pocity z této úžasné události, ale už to za mě udělal jiný člověk, chlapík se srdcem na dlani, jirka mašek, ve svém článku "Tibetské jeskyně začínají na oslavu posunu Země zpívat."

A proto si dovolím jeho slova (napsal to krásně) prostě opsat:

...tato mystická nebeská hudba začala znít až teprve nedávno z místa, kam od nepaměti chodí tibetští mniši meditovat, nikdy však k ničemu podobnému nedošlo, až v posledních měsících. Někteří se domnívají, že to je oslava propojení duše Země a galaktické armády světla rozeznívající vnitřní duši království Agartha. Tato hudba by měla mít schopnost léčit a modulovat destruktivní energie směrem do Světla...

Dovolím si tipnout. Brzy (během pár dní) se na netu objeví články o tom, jak to je buď celé podvod, tzv. "fake" nebo renomovaní vědci předloží seriozní vědecké analýzy, které celý mystický jev vysvětlí přesně dle šablon materialistického a tudíž jediného správného pojetí vnímání světa.

Teď však, prosím, vypněte všechny zvuky kolem sebe, ve své mysli a otevřete svá srdce tomu nádhernému hlasu naší Matky Gaiy (Země) a přitulte se na její hruď, Ona vás bude vískat ve vlasech, miluje vás totiž čistou a nezištnou Láskou.

 

Petr Krútek

MartinNevědomost13:252.4.2012 13:25:56
MartinNevědomost13:232.4.2012 13:23:48
P. KrejčíNedělají....08:1618.1.2012 8:16:20

Počet příspěvků: 4, poslední 2.4.2012 13:25:56 Zobrazuji posledních 4 příspěvků.

Petr Krútek

Petr Krútek

...o tom, jak vidět celý SVĚT v jednom zrníčku písku, celé NEBE rozkvetlé v jednom květu, jak udržet celé NEKONEČNO v dlani své ruky a celou VĚČNOST v jedné hodině.

Smějete se mi, že jsem jiný? To já se směji Vám, že jste všichni stejní.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy

Oblíbené stránky

Pošlete mi vzkaz

Zbývá vám ještě znaků. Je zakázáno posílat reklamu a vzkazy více bloggerům najednou.